Prodavam DB sanduci po cena od 1500 den Kratovo PDF Печати Е-пошта
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Новости - Интересно
Понеделник, 21 Јули 2014 21:16

Prodavam 7 DB sanduci malku koristeni po cena od 1500 denari od sanduk vo Kratovo  .

tel. 077 839 280

 
Коментари (1)
1 Четврток, 11 Декември 2014 20:27
R.P
Dali moze nekoja slika od sandacite i dali se prodavaat komplet so si ramki?

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):