prasannje
Ниво на корисникот: / 1
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Вторник, 10 Септември 2013 12:59
registrirani sme kako pcelari imame 130sandaci ,godinava ima okolu 1500kg med ,mize lu nekoj da objasni koja e procedurata za etiketiranje i prodazba.voedno go prodavam i toptan ako ima zainteresirani
 
Ова е коментар на "Маркетинг во пчеларството"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):