пчеларенје
Ниво на корисникот: / 1
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Четврток, 10 Октомври 2013 11:02
што треба на еден што е лаик за пчеларство да почне со /НАУКАТА/ пчеларство. му се дивам на пчелите за тоа секоја информација за мене е добродоидена. ви благодарам
 
Ова е коментар на "почетник"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):