zazimuvanje
Ниво на корисникот: / 1
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Четврток, 10 Октомври 2013 21:25
Dokloku dolnite spratovi se prazni trba da gi izvadite i da ja zazimite pcelinata zaednica na edno LR telo.
 
Ова е коментар на "zimuvanje"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):