LR zazimuvanje
Ниво на корисникот: / 3
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Петок, 11 Октомври 2013 23:49
Секако дека ПС можат да се зазимат само на еден ЛР спрат доколку во него има доволно мед и полен за презимување.
 
Ова е коментар на "Spratovi kaj Lanstrut"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):