22
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Сабота, 09 Ноември 2013 20:49
От 10 август до 15 септември третирам по нормативи с тимол, мравчена киселина, етерични масла, люти чушки, нозестат и някой билки като пелин и др.
 

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):