satni osnovi 4,9 mm i 6,5 mm
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Недела, 10 Ноември 2013 21:12
Pocituvan,Trifonov da rabotime vece 5 godini vo R.Makedonia imame i proizvodstvo na satni osnovi so 4,9 mm na celiite i celii so 6,5 mm se za trutovsko leglo dokolku ima zainteresirani moze da se javat na e-mail: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите tel. mob.++389.70 260.363 / 71.220.547 pozdrav, pcelar dusan maric
 
Ова е коментар на "питане"
Коментари (1)
1 Петок, 24 Март 2017 00:36
dusan maric
imame i proizvodstvo na satni osnovi so 4,9 mm na celiite i celii so 6,5 mm se za trutovsko leglo dokolku ima zainteresirani moze da se javat na e-mail: grimiko_duki@yahoo.com tel. mob.++389.075.303.547 pozdrav, pcelar dusan maric

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):