мнение
Ниво на корисникот: / 1
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Вторник, 03 Декември 2013 19:14
Да не се дава на малки деца,руските професори препоръчват воден екстракт на прополиса за вътрешна употреба. Всичко хубаво на пчеларите от Р МАКЕДОНИЯ Христо Трифонов
 
Ова е коментар на "раствор на прополис"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):