raspored
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Вторник, 01 Септември 2015 07:29
Najvazno e vo plodisteto kade ke bide formirano pcelinoto klube potocno kade sto se naoga poslednoto pcelino leglo ramkite da imaat debeli medni venci dokolku toa e taka nema potreba od intervencija na pcelarot
 
Ова е коментар на "raspored"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):