медоносни растенија
Ниво на корисникот: / 1
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Сабота, 20 Февруари 2016 21:36
Засади ја еводијата за благодети на пчелите а и на пчеларот
 
Коментари (3)
3 Четврток, 01 Декември 2016 20:57
Goran
Prodavam aparat za sobiranje na pcelin otrov.
Vo kompletot ima kompjuter koj raboti na 12 v i 10 ploci na koi sto se sobira pceliniot otrov.

tel. 070 536 706
2 Четврток, 30 Јуни 2016 12:26
Tomislav Ruskov
Jas otkupuvam I imam pcelin otrov, mozes da me kontaktiras na 070 231 592 ili na meil tomislav.rushkov@organicbalkan.mk ili tomislav.ruskov@gmail.com
Pozdrav
Tomislav
1 Сабота, 02 Април 2016 19:17
Marjan
Kade mozam da najdam pcelin otrov, dali znae nekoj.fala

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):