Facelija
Ниво на корисникот: / 1
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Сабота, 19 Март 2016 21:24
Здраво прво поздрав до креаторите на страницата.Сега имам едно прашање.Дали може да добијам подетални информации во врска со фацелијата-кога точно се сади на каков вид почва.
 
Ова е коментар на "Прашање"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):