Употреба на матична млеч во периодот на доење
Ниво на корисникот: / 2
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Петок, 01 Април 2016 21:08
Најдобро е за консумирање на матичниот млеч при раното доење да се консултирате со лекар педијатар.
 
Ова е коментар на "Матичен млеч кај мајки доилки"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):