Pcelin otrov-aparatura
Ниво на корисникот: / 1
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Четврток, 01 Декември 2016 20:57
Prodavam aparat za sobiranje na pcelin otrov. Vo kompletot ima kompjuter koj raboti na 12 v i 10 ploci na koi sto se sobira pceliniot otrov. tel. 070 536 706
 
Ова е коментар на "медоносни растенија"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):