Продавам 100% чист Мед произведен во источна Македонија
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Четврток, 07 Декември 2017 20:13
Продавам 100% чист Мед Произведен во источна Македпнија. Медот е темна боја и го продавам исклучиво со тегла, цената по тегла е 400ден. За поголеми количини може да се договориме за цена Николче 071560091
 
Ова е коментар на "prodavam med na golemo"
Коментари (1)
1 Недела, 07 Јануари 2018 22:54
dusan
ve molam so kakov med raspolagate i koja kolicina
dusan 078408704

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):