izmena na tel. i e-mail
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Вторник, 28 Мај 2019 22:59
e-mail: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите nov. tel. mob.++389.075.303.547 pozdrav, pcelar dusan maric
 
Ова е коментар на "presi za satni osnovi"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):