zamena na satni osnovi
Ниво на корисникот: / 2
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Сабота, 14 Март 2009 00:21
ponuda za novi metod na satni osnovi protiv VAROA i namaluvanje na VAROA od 60% do 85 % so zamena na vas vosok so nasi satni osnovi i toa so predhodno ispitan kaj nas dokolku ima primesi vosokot ne se prifaca i ne se zamenuva za nasi novi satni osnovi nie vi nudime bez primesi na parafin i protiv VAROA. POZDRAV, dusan maric tel.02.2435.814 mob.070.260.363
 
Ова е коментар на "Органско Пчеларење"
Коментари (1)
1 Сабота, 14 Март 2009 12:25
администратор
Душан имам околу 70 кг.восок дали би можеле да ми изработите восочни основи од мојот восок и колку ќе чини пререботката по килограм восочни основи.Воедно ве известуваме дака вашата фирма можете да ја претставите преку нашиот сајт.
Поздрав и се надеваме на долготрајна соработка.

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):