Восочни основи
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Сабота, 14 Март 2009 12:25
Душан имам околу 70 кг.восок дали би можеле да ми изработите восочни основи од мојот восок и колку ќе чини пререботката по килограм восочни основи.Воедно ве известуваме дака вашата фирма можете да ја претставите преку нашиот сајт. Поздрав и се надеваме на долготрајна соработка.
 
Ова е коментар на "zamena na satni osnovi"
Коментари (1)
1 Сабота, 04 Јули 2009 00:57
dusan maric
za zamena na Vas vosok za satni osnovi protiv varoa e 70 den/ kg
pozdrav dusan

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):