Како се добива матична млеч
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Сабота, 14 Март 2009 19:40
Почитувани колеги пчелари здраво.Сајтот ви е многу убав и интересен.Јас би ве замолил ако можете да напишете нешто повеќе за вадење млеч. Благодарам и голем поздрав од Охрид
 
Ова е коментар на "Маркетинг во пчеларството"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):