Пчеларски здруженија
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Вторник, 17 Март 2009 13:32
Пчеларското здружение НЕКТАР од Битола е формирано во 1936 год. Во последните неколку години се зголемува бројот на членовите така да сега брои над 200 членови Ова е добар начин за контактирање помеѓу здруженијата и заедничко решавање на проблемите со кои се соочува пчеларството Васко Карадаковски секретар на НЕКТАР -Битола Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите
 
Ова е коментар на "Пчеларски здруженија"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):