Хибернациска диета
Ниво на корисникот: / 1
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Недела, 29 Март 2009 18:11
Статијата кратко ја дополнивме,Во стаијата кликнете на Mike МcInnes и ќе добиете детално објаснување како делува Хибернациската диета. Хибернациската диета е наједноставна секој ден пред спиење земајте по една супена лажица чист природен пчелин мед а потоа спијте и слабејте.
 
Ова е коментар на "Медот ги топи килограмите"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):