dokolku gi nema..
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Петок, 03 Април 2009 19:05
Доколку ги нема пчелите повеќе од 80% од овошките ќе останат неопрашени, а дали знаеме што значи тоа?
 
Ова е коментар на "Овошки"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):