ПОЗДРАВ
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Четврток, 16 Април 2009 22:14
Голема пофалба за сајтот конечно и кај нас да се направи нешто вакво крајно време беше на некој да му текне.Јас сум почетник и многу заинтересиран па ако може да објавувате за секој месец што работа има во пчеларникот.Ви благодарам поздрав до сите пчелари и одлична паша оваа година
 
Ова е коментар на "Маркетинг во пчеларството"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):