Состанок на ЗПГ Пчелар Кратово
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Сабота, 02 Мај 2009 16:15
Razgovarano e so Ministerot, i receno ni e deka nema da se plakaat 40 den po pcelno semejstvo. Se plaka do kolku veterinarot vrsi pregled na pcelnite semejstva od bolest
 

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):