pcelite i bagremovata pasa
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Понеделник, 18 Мај 2009 19:12
Dali na dobro razvieno drustvo moze da se stavi treti nastavak so satni osnovi i za kolku dena bi gi izgradile ramkite.
 
Ова е коментар на "На пчеларникот во мај"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):