pocetnik
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Понеделник, 25 Мај 2009 21:15
imam rojak so cetiri ramki leglo nema a ramkite gi pravi so med so e rabotata
 
Ова е коментар на "за почетниците"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):