за почетници
Ниво на корисникот: / 1
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Понеделник, 01 Јуни 2009 14:30
поздрав до сите пчелари во Македонија. Јас сум почетник и би сакал да прашам во кое пчеларско здружение во Скопје можам да се зачленам. Поздрав!!!
 
Ова е коментар на "Засенување на пчеларникот"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):