pozdrav
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Сабота, 20 Јуни 2009 20:18
Најпрво да ве поздравам и да ни се множат ваквите сајтови за пчели и пчелите.Но конкретно за овој текст ,а и општо за другите е што немаш конкретен начин на припрема на лек од прополис и конкретни терапии со него.
 
Ова е коментар на "Прополис"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):