skeptik
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Петок, 26 Јуни 2009 10:45
Убаво ке биде ако излезе како што кажуваш,но со дождов доста нектар се има измиено од цвтовите ,а и кај што имаше медликата ја има измиено.Во моја близина нема сончоглед да се надевам на него ,па ме интересира на друго што може да очекуваме овој период и до кога,ако запрат дождовите :).
 
Ова е коментар на "Клима - врнежи"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):