матица
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Петок, 26 Јуни 2009 17:12
како на вештачки формирано друштво на кое неуспешно беше ведењето матица да додадам матица? или дали е можно со додавање на еднодневно пилило од друго друштво да се формира матичњак?
 
Ова е коментар на "Заштита од вароа 2"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):