apigard
Ниво на корисникот: / 1
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Вторник, 07 Јули 2009 12:16
Слушнав дека во Скопје се продава по 200ден.Реална цена е отприлика од 120-140 ден, само кај нас нема увозници, па се препродава од Србија.
 

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):