Поздрав од Alpbach, Австрија PDF Печати Е-пошта
Напишано од Виктор Тодорвски   
Недела, 23 Август 2009 20:27

Голем поздрав до сите посетители на сајтот од Виктор Тодоровски од Европскиот форум Alpbach, Австрија. Форумот заедно со семинарите е во траење од 15 дена, со теми од повеќе области како ICT , Здравје, Политика, Економија, Банкарство и други значајни теми.

Учеството на форумот е награда за освоеното прво место како ИКТ консултант на натпреварот во Виена Австрија. За нашите посетители неколку фотографии од Alpbach Австрија.

Последна промена на Среда, 10 Февруари 2016 19:19
 
Коментари (1)
1 Среда, 26 Август 2009 22:06
Aleksandar
sakav da ve prasam stavav stapcinja za krles varotom nekoi srpski predxodno kupuvav od sace neznam tocno kako se vikaa ovie srpskive mi bea nekako cudni stapcinjata bea skros suvi a tie od sace duri se lepea koga gi vadis od pakovkata i koga gi stavav pcelite se voznemiruvaa od ovie pcelite ne reagiraat vo dilema sum dali ovie voopsto deluvaat sto da pravam.

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):