Vrskata so pcelarstvo?
Ниво на корисникот: / 5
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Понеделник, 31 Август 2009 10:04
Mene mnogu me interesira kakva vrska so pcelarstvo ima ova Tradicionalno druzenje ili pak makedonija najdobra.Daj bre lugje ako sakate da vi bide posetuvana stranata od poveke pcelari dajte malce poaktivno so novi temi povrzani so pcelarstvo a ne ovde poslednite 3 temi od 6 se nadvor od pcelarstvoto.Inaku pozdrav do administratorot sto sepak se potrudil da napravi strana za pcelarstvo vo makedonija
 
Ова е коментар на "Традиционално дружење"
Коментари (2)
2 Сабота, 20 Февруари 2010 22:32
marija
stvarno koja e uloga na pcelarstvo
1 Понеделник, 31 Август 2009 18:01
Администратор
Здравко Ви благодариме на јавувањето и на вашата сугестиа за нови теми од пчеларството но сепак порталот не е замислен единствено да третира теми од пчеларството,посетители на сајтот не се само пчелари,туку и заинтересирани за темите за здравјето,екологијата ,фенологијата и други области.Спред тоа по својата форма намена и оргиналност се разликува од сите други сајтови како и по можноста за коментари и ваши излагања по темите,а пред се истакнување на вашите искуства од областа на пчеларството но и на теми од секојдневниот живот.Поздрав www.pcelar.mk

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):