Саеми, изложби
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Четврток, 17 Септември 2009 10:14
Пчеларското здружение НЕКТАР-Битола и оваа година го организира традиционалниот саем по 13-ти пат во деновите од 09.10 до 11.10.2009 год. Истовремено од името на организаторот ве поканувам да го посетите саемот, или и да бидете излагачи. На 10.10.2009 год. ќе се одржи предавање во големата сала на општината.Исто би сакал да ги известам П.З од Р.Македонија дека истиот ден ќе се одржи состанок во врска со работата на Пчеларскиот Сојуз на Македонија. Васко Карадаковски секретар на ПЗ НЕКТАР-Битола Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите
 
Ова е коментар на "Пчеларски здруженија"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):