Саеми, изложби
Ниво на корисникот: / 1
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Четврток, 17 Септември 2009 12:38
Пчеларското здружение НЕКТАР-Битола и оваа година организира посета на саемот во Белград на Ташмајдан. Тргнувањето е на 02.10.2009 год. во вечерните часови од Битола, а враќање од Белград наредниот ден во 17 или 18 часот. Бројот е ограничен. Цената за членови на здруженија изнесува 1900 ден, а за останати 2100 ден.
 
Ова е коментар на "Пчеларски здруженија"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):