krlez
Ниво на корисникот: / 1
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Четврток, 24 Септември 2009 18:45
Neka pise nekoi,dali go upotrebuva "Mavrikot" kako sredstvo protiv Varoa-ta!
 
Ова е коментар на "Вароа Деструктор - лекување"
Коментари (2)
2 Четврток, 10 Декември 2009 20:01
sarko
Kade moze da se nabavi "mamec" ili sprej,koj sluzi za mamka za fakanje na roevi!neka odgovori koj znae!
1 Среда, 09 Декември 2009 20:23
благој од битола
маврик раствор од концетратот бо размер.10 грама маврик 50 гр. вода натопена хартија со димензија 15*5 сантими јас го користев ова лето не е лос има резултати идве ленти му ставав не му настети на пцеларникот поздрав.......

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):