поклопување на медот
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Вторник, 29 Септември 2009 21:42
оваа година беше доста медна ,за секој седум дена медиштата беa полни и 70проценти беше поклопен незапамтено медна година во куратица охритско
 
Ова е коментар на "Центрифугирање на медот"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):