Pozdrav
Ниво на корисникот: / 1
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Вторник, 27 Октомври 2009 19:58
Kako da se spreci grabezot kaj pcelite(preventiva).Sto treba da se prevzeme vo momentot koga nastanal grabez.Pozdrav.
 
Ова е коментар на "Фалсификат"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):