Пребарување на ПЧЕЛАР.мк PDF Печати Е-пошта
Ниво на корисникот: / 3
НајлошоНајдобро 
Информатичкo Комуникациски Технологии - Во ПЧЕЛАР.мк
Петок, 30 Октомври 2009 19:22
МОЖЕТЕ УСПЕШНО ДА ГО КОРИСТИТЕ ПРЕБАРУВАЊЕТО. АКО Е ВОЗМОЖНО, ПРОБАЈТЕ СО 1 ЗБОР ДА ПРЕБАРУВАТЕ, ТАКА РЕЗУЛТАТИТЕ СЕ НАЈОПШИРНИ.
ЗБОРОВИТЕ МОРА ДА СЕ ВНЕСЕНИ СО КИРИЛИЧНА ПОДДРШКА (Alt+Shift на Windows за оние кои имаат кирилична поддршка - она малото сино МК или EN до часовникот, во десниот долен агол на старт мени линијата).
 
Коментари (1)
1 Среда, 08 Мај 2019 07:13
petar popovski
JAS SUM PCELAR OD BITOLA I BIDEJKI TESKO SE NAOGA KOSARINJA SO PCELI
JAS BARAM OD 2019 GODINA ZA 2020 GODINA
PRED TRI GODINI IMAV NO GI IZGUBIV UMREA VO ZIMEN PERIOD PORADI RAZLIKA VO TEMPERATURATA DENSKI TOPLO NOKE LADNO
ZATOA SEGA SAKAM NA NOVO DA POCNAM

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):