Прашање
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Сабота, 28 Ноември 2009 14:38
Prethodnata godina barav strana koja obrabotuva ili dava informacii za pcelarstvoto. Ne uspeav da najdam lani, a sega se iznenadiv prijatno deka ima vakva strana . Ako ste vo moznost da mi odgovorite na edno prasawe. KAKO E TOCNIOT NAZIV NA TREVATA KOJA SE SADI PRED PCELARNICITE -(fascilija, fascelija li e) DALI JA IMA VO MAKEDONIJA I OD KADE MOZAM DA JA NABAVAM. ODNAPRED VI BLAGODARAM
 
Ова е коментар на "Липа"
Коментари (2)
2 Сабота, 19 Март 2016 21:24
kire
Здраво прво поздрав до креаторите на страницата.Сега имам едно прашање.Дали може да добијам подетални информации во врска со фацелијата-кога точно се сади на каков вид почва.
1 Сабота, 28 Ноември 2009 23:43
Администратор
Точниот назив е Facelija семе може да се набави во Македонија и верувам дека оние кои продават фацелија ќе се јават.

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):