Facelija
Ниво на корисникот: / 2
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Сабота, 28 Ноември 2009 23:43
Точниот назив е Facelija семе може да се набави во Македонија и верувам дека оние кои продават фацелија ќе се јават.
 
Ова е коментар на "Прашање"
Коментари (1)
1 Понеделник, 04 Јануари 2010 14:38
Sasko
Бидејки сеусеште не касно за сеење на Фацелијата, мислам дека ќе биде корисно за многу пчелари ако некој објави информација од каде може да се набави оваа билка по која цена

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):