dekap
Ниво на корисникот: / 1
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Четврток, 10 Декември 2009 20:01
Kade moze da se nabavi "mamec" ili sprej,koj sluzi za mamka za fakanje na roevi!neka odgovori koj znae!
 
Ова е коментар на "krlez"
Коментари (1)
1 Петок, 11 Декември 2009 18:03
Администратор
Мамец за роеви во вид на ампула со упатство за употреба можете да набавите во Скопје во продавницата на ,,Саќе,, цената е 200 денари за ампула.

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):