Мамец за роеви
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Петок, 11 Декември 2009 18:03
Мамец за роеви во вид на ампула со упатство за употреба можете да набавите во Скопје во продавницата на ,,Саќе,, цената е 200 денари за ампула.
 
Ова е коментар на "dekap"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):