Среќна Нова 2010 PDF Печати Е-пошта
Напишано од Администратор   
Петок, 01 Јануари 2010 16:11
На сите пчелари ,заљубеници во пчеларството и посетители на нашиот сајт им ја честитаме новата 2010 година и им пожелуваме многу здравје,среќа и берикет !
Последна промена на Четврток, 07 Јануари 2010 17:32
 
Коментари (1)
1 Сабота, 02 Јануари 2010 07:56
Васко-Бт
На сите членови и посетители на ,,пчелар мк" како и на уредниците и нивните фамилии им ја честитам новата година и им посакувам успех во работата и воопшто во животот.

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):