Субвенции во пчеларството
Ниво на корисникот: / 1
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Четврток, 07 Јануари 2010 15:53

 

Субвенциите за пчеларство се поврзани со - Законот за извршување на буџетот - во тековната година и засега можете да ја посетите http://www.ipardpa.gov.mk/Root/mak/_docs/Programi/Subvencii/Programa_za_finansiska_poddrska_2009_subvencii.pdf

 

Мерка рб. 2.18 , 2.19,  2.20.

 

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):