pa zdravo 2
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Петок, 08 Јануари 2010 16:01
a kade da se obratam za nabavka na prirodni roevi....????? fala vi sto imate vreme i nervi za pocetnice pozdrav do site!!!!!!
 
Коментари (4)
4 Четврток, 26 Мај 2011 12:28
petar popovski
jas cuvam pceli ama tesko se delat i ne odi po planiranoto
zatoa polesno e so rojcinja vazno e da ima da prodavat a za cenata ke se spogodime za telefon kontakt 078 720 706 begin_of_the_skype_highlighting              078 720 706      end_of_the_skype_highlighting
3 Четврток, 26 Мај 2011 12:24
petar popovski
jas cuvam pceli ama tesko se delat i ne odi po planiranoto
zatoa polesno e so rojcinja vazno e da ima da prodavat a za cenata ke se spogodime
2 Понеделник, 11 Јануари 2010 10:45
Васко
Стапи во контакт со пчеларското здружение од твоето место или околината, остави контакт адреса па тие ќе ти помогнат.
1 Понеделник, 11 Јануари 2010 10:43
Васко
Пробај да контактираш со пчеларското здружение од твоето место или околината, остави им контакт адреса и тие ќе ти помогнат.Има пчелари кои продаваат роеви. Во Битола како пример еден повозрасен колега пчелар годишно продава по 20-тина и повеќе природни роеви.

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):