Набавка на природни роеви
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Понеделник, 11 Јануари 2010 10:43
Пробај да контактираш со пчеларското здружение од твоето место или околината, остави им контакт адреса и тие ќе ти помогнат.Има пчелари кои продаваат роеви. Во Битола како пример еден повозрасен колега пчелар годишно продава по 20-тина и повеќе природни роеви.
 
Ова е коментар на "pa zdravo 2"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):