zdravo...
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Понеделник, 11 Јануари 2010 22:18
za vasiov sajt sekoja cest no mnogu sum razocaran od sajtot www.pcela.com.mk sve se pojavuvaat nekoi pcelari naucnici ili neznam sto se koj objasnuvaat kako od pcelarstvoto nema zarabotka kako se vadelo godisno po 8 do 10 kg. med od drustvo so nekoi racunici sto gi prikazuvaat izleguva deka pcelarime vo zaguba na covek da mu se odmili da pcelari.
 
Ова е коментар на "Пчеларникот во јануари"
Коментари (1)
1 Среда, 13 Јануари 2010 01:10
Игор
Јас сум тој што е споменат во претходниот пост. Незнам кој е пчеларот кој не се согласува со мене па отоврено го поканувам да дојде во Гевгелија и лично да ги праша пчеларите кои пчеларат веке 15-20 години кои се нивните приноси. Но да прецизирам дека се работи за стационарно пчеларење. Поздрав

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):