Хранилки
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Петок, 15 Јануари 2010 00:00
Ме интересира дали во Македонија можат да се најдат американски хранилки (тоа се надворешни хранилки што се ставаат на летото). Доколку има каде можам да ги набавам. Поздрав п.с. ставете линк на почетната страна каде можиме директно да Ви пишиме
 
Ова е коментар на "Пчелар.мк"
Коментари (4)
4 Понеделник, 08 Февруари 2010 13:53
pajo
pozdrav.do sega iskreno ne sum videl nadvoresni hranilki,(poradi grabez)mozebi se poilki.
3 Понеделник, 18 Јануари 2010 20:11
maja
да ми сте здрави и живи и успех во пчеларскиот бизнис, се најдобро. само кај кој Зоран во Битола да барам, кај се наоѓа?
поздрав
2 Сабота, 16 Јануари 2010 22:50
Васко
Такви хранилки можиш да најдиш во Битола кај Зоран. Не можам во моментот да ти дадам адреса, но пробај преку веб страната на пазар3 напиши пчеларска опрема или слично како што пребаруваш преку гоогле
www.pazar3.com.mk
1 Петок, 15 Јануари 2010 20:46
Vasko
Nadvoresni hranilki mozi da gi najdis vo "shime's" vo Bitola,jas gi koristam vtora godina i sum premnogu zadovolen.

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):