Добивка од пчелите
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Сабота, 16 Јануари 2010 22:44
Александар, не знам дали си пчелар, па затоа не би можел попрецизно да го искоментирам твоето пишување. Тони убаво ти одговори во неколку зборови. За жал додека имаме МЕДАРИ тешко ќе просперираат пчеларите. А на веб страната која и грешно ја наведе таа гласи (www.pcela.mk)СИТЕ се млади (почетници) со по неколку години искуство и кои сакаат ПОШТЕНО да пчеларат и се уште не размислуваат за некоја голема заработка.
 
Ова е коментар на "Пчеларникот во јануари"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):