Секерно медна погача
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Недела, 17 Јануари 2010 11:02
Шекерно медна погача со додаток на полен и нозецид. 15 килограми мед 30 килограми шекер во прав 1 килограм полен 1 пакување нозецид. Соодност мед секер во прав зависи од густината на медот па затоа додадениот мед може да биде и помалку, важно е погачите да не се разлеваат.Поздрав!
 
Ова е коментар на "pogaci"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):